Športové podujatia v roku 2012

22.08.2018

25. 2.2012 – “Majster Mysliny – stolný tenis dospelých a mládeže” Dňa 25.2.2012 sa v kultúrnom dome v Mysline uskutočnilo stolnotenisové popoludnie. Tento 2. ročník zorganizovali futbalisti za pomoci stolných tenistov Mysliny.  Súťažilo sa v  3 kategóriach:   dospelí, mládež od 12 do  18 rokov, mládež do 12 rokov. V kategórii dospelých sa prihlásilo do zápolenia 16 hráčov (jediná ženská zástupkyňa bola Poláková A.)  Hralo sa vyraďovacím systémom. Prvenstvo obhájil J. Valkučák po tuhom boji s J. Sivým. Tretie miesto obsadil D. Valkučák po víťazstve nad M. Kličom. Ďalší súťažiaci boli:  V. Sivý st., V. Sivý ml., V. Sivý(Projektink), M. Polák, A. Poláková, V. Porvazník, V. Soročin, M. Račko, M. Matta, V. Boško, A. Mydla a R. Kochan. Kategóriu mládeže sme rozdelili na skupinu do 12 rokov a od 12 do 18 rokov. Medzi najmladšími  do 12 rokov bolo poradie takéto: 1. E. Sivá 2. R. Porvazník 3.  K. Matta 4. M. Soročin.  V skupine od 12 do 18 rokov bolo poradie následovne:  1.  D.  Valkučák  2. J. Kochma 3. M. Klič 4. Tkačik 5. E. Soročin.  Po turnaji si všetci zúčastnení pochutili na “guľáši ” z diviny a pečenej jahňacinke.