Horný rad zľava: M.Matta, V.Sivý ml., M.Koc, C.Vasiľ, J.Valkučák, T.Labún, R.Bálint

Dolný rad zľava: D.Valkučák, M.Polák, Ľ.Pažúr, M.Tirpák, D.Vohár

1. kolo 20.11.2011

Myslina – Belá n/C 2:1 (0:0)

G: Valkučák Dávid, Vasiľ Cyril – Čižmar Roman(ŽK-Vohar Dominik(MYS) )

Zostava: R. Bálint, M. Polák, M. Koc, Ľ. Pažúr, D. Valkučák, C. Vasiľ, M. Tirpák, D. Vohár

Komentár:  Prvý zápas bol veľmi ťažký, ale dokázali sme ho doviesť do víťazného konca a zahájili úspešný vstup do novej sezóny 2011.

2. kolo 27.11.2011

Zemplínske Hámre – Myslina 2:7 (1:1)

G: Max Štefan, Štofik Jakub – Vohár Dominik, Polák Martin, Valkučák Dávid 3, Vasiľ Cyril 2

Zostava:  R. Bálint, M. Polák, M. Koc, Ľ. Pažúr, D. Valkučák, C. Vasiľ, M. Tirpák, D. Vohár, V. Sivý ml.

Komentár: V prvom polčase sme nevyužili množstvo šancí, ale v druhom polčase sme “biliardovými” akciami  súpera rozstrieľali.

3. kolo 4.12.2011

Myslina – Oldrati Group 3:5 (1:3)

G: Valkučák Dávid, Tirpák Marek 2 – Korba Valer 2, Balaž Jozef 2, Kuzma Lukaš(ŽK-Balint Rado, Polak Martin(MYS) )

Zostava: R. Bálint, M. Polák, M. Koc, D. Valkučák, C. Vasiľ, M. Tirpák, D. Vohár, V. Sivý ml., T. Labún, J. Valkučák, L. Gažík

Komentár:  Tento zápas sme začali pomerne dobre, vyhrávali sme 1:0. Skóre mohlo narastať, ale nedokázali sme premeniť množstvo šanci. Súper zvolil defenzívnu taktiku a hral na rýchle protiútoky,  z ktorých nás trestal. K našej prehre prispeli svojou mierou aj nepresné rozhodnutia rozhodcov, ale zápas sme mali vo vlastných rukách a prehrali sme si ho hlavne sami.

4. kolo 11.12.2011

Mestská piváreň – Myslina 7:3  (0:1)

G: Juščik Jakub, Sima Tomáš, Kula Tomáš 2, Karnaj Stanislav 2, Friga Kamil – Valkučak Dávid 2, Koc Martin(ŽK-Balint Rado(MYS) )

Zostava:  R. Bálint, M. Polák, M. Koc, D. Valkučák, C. Vasiľ, M. Tirpák, D. Vohár

Komentár: V zápase sme spravili veľa chýb aj keď prvý polčas sme vyhrali 1:0. Víťazstvo súpera bolo zaslúžené.  Chýbalo nám viac bojovnosti a premieňanie šancí. V ďalšom zápase už budeme hrať nielen za seba, ale hlavne o priazeň našich fanúšikov.  Ďalší zápas hráme až 26.12.2011 proti huževnatému súperovi PROTEO o 13.50.

5. kolo 26.12.2011

Myslina – Proteo 3:5 (0:2)

G: Valkučak Dávid 2, Valkučak Jozef – Petko Lukáš, Melnik Viktor 3, Metiľ Lukáš

Zostava: D.Vohár,  M. Polák, M. Koc, Ľ. Pažúr, D. Valkučák, C. Vasiľ, M. Tirpák,  R.Bálint, V. Sivý ml., J. Valkučák, T. Labún

Komentár:  V tomto zápase sme hrali “pravdepodobne” v najsilnejšom zložení a aj napriek tomu sme prehrali. Hlavnou príčinou našej prehry bolo nepremieňanie šanci a súperovi sme nestačili aj po kondičnej stránke!!!

6. kolo 8.1.2012

Myslina – Satlan 7:0 (4:0)

G: Valkučak Dávid 4, C. Vasiľ,  M. Koc, V. Sivý ml.

Zostava: D.Vohár,  M. Polák, M. Koc, , D. Valkučák, C. Vasiľ, M. Tirpák, V. Sivý ml., J. Valkučák,

Komentár:  Prvý zápas v roku 2012 sme úspešne zvládli, keď sme už v 7. minúte prvého polčasu vyhrávali 4:0.  Bol to veľmi dôležitý zápas, lebo sme stále v hre o prvé tri miesta, ale to musíme potvrdiť v nasledujúcom zápase proti lídrovi súťaže DREKOSU 21.1. 2012 o 12.10 hod.  D. Valkučák sa po tomto zápase dostal na čelo strelcov 2. ligy s 13 gólmi.  Príďte nás povzbudiť!!!

7. kolo 21.1.2012

Drekos – Myslina 6:2 (3:1)

G: Andraško Ivo, Šimčik Martin, Bačovčin Samuel 3, Jalčak Anton – Polák Martin, Tirpák Marek(ŽK-Barnišin Peter(DRE) Tirpák Marek,      Valkučák Dávid(MYS) ).

Zostava: D.Vohár,  M. Polák, M. Koc, , D. Valkučák,  M. Tirpák, M. Klič,  J. Valkučák,

Komentár:  V tomto zápase sme nastúpili v oslabenej zostave a takýto stav mal aj súper, nakoľko v tom istom čase sa hral prípravný zápas Humenné – Sobrance. Tento zápas sme začali nátlakovou hrou, ale bez efektu. Súper vychádzal zo zabezpečenej obrany a trestal naše chyby. Mužstvo Drekosu dokázalo zahrať aj v oslabenej zostave a vyhrať.

8. kolo 22.1.2012

Myslina – Aston  4:11 (3:7)

G: Polák Martin 2, Koc Martin 2 – Mamaj Matuš 4, Cmar Marián1 2, Karas Tomaš 2, Vasilenko Vladimir 2, Lucik Erik(ŽK-Vasiľ Cyril(MYS) )

Zostava: D.Vohár,  M. Polák, M. Koc, , D. Valkučák,  M. Tirpák, C. Vasiľ,  V. Sivý

Komentár:  Zápasový kolotoč pokračoval aj v nedeľu a naše mužstvo v pozmenenej zostave hralo opäť neefektívne. Hrali sme nedisciplinovane,  na začiatku zápasu bol po protestoch vylúčený C. Vasiľ. Ale kapitán súpera M. Mamaj požiadal rozhodcov, aby svoje rozhodnutie zmenili a vrátili hráča do hry. Ich žiadosti bolo vyhovené a Vasiľ dostal iba žltú kartu. V duchu fair-play bol tento zápas vedený až do konca a vyhralo družstvo, ktoré dalo viac gólov.

9. kolo 29.1.2012

Devils – Myslina  5:7(2:4)

G: Macej Jaroslav, Mažerik Štefan, Beňo Jozef, Kuruc Radovan, Hodor Eduard – Valkučak Dávid 2, Valkučak Jozef 3, Vasiľ Cyril, Koc Martin(ČK-Bobaľa Štefan(DEV) ŽK-Valkučak Jozef(MYS) )

Zostava: D.Vohár, M. Koc, , D. Valkučák, J. Valkučák, C. Vasiľ,

Komentár: Mužstvo nastúpilo iba 4+1. Zápas bol zaujímavý od začiatku až do konca. Vyhrali sme zaslúžene, aj keď súper hral zákerne. V tomto ročníku sme skončili až na 6 mieste, ale napriek tomu sme patrili k mužstvám, ktoré hrali pekný futbal, aj keď bez efektu. Potenciál v mužstve je veľký a veríme,  že v nasledujúcom ročníku  ho aj dokážeme využiť. Chceme poďakovať všetkým fanúšikom, ktorý nás povzbudzovali, aj keď sa mužstvu nedarilo podľa predstáv. V neposlednom rade patrí poďakovanie p. starostke s poslancami OZ a firme Projektink,  ktorá sa postarala o dresy pre mužstvo.